Álláslehetőség az ÉMOT-nál

A Magyar Életmód Orvostani Társaság (ÉMOT) főállású rekreációs szakembert keres.

A Magyar Életmód Orvostani Társaság az életmóddal összefüggő krónikus betegségek gyógyításával, megelőzésével és kutatásával foglalkozó szakmai, tudományos szervezet. Az ÉMOT célja az életmód orvoslásban érintett szakembereknek tudományos, szakmai keret biztosítása, ezáltal az életmód orvosi beavatkozások használatának terjesztése, elfogadottá tétele a gyógyításban.

Feladatok:

  • a "Mozgás Receptre" országos programban való aktív részvétel
  • szakmai kapcsolattartás
  • kitelepülések szervezésében való aktív részvétel
  • rendezvények (konferenciák, szakmai napok) szervezése
  • szakmai mozgásos előadások tartása
  • az ÉMOT egyéb adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Sport- és rekreációszervezés BSc diploma / Rekreáció és életmód BSc diploma
  • Lelkes, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, inspiráló kihívásokat
  • Speciális tudásanyag elsajátítását a hazai magánegészségügy működéséről
  • Tradícionális irodai környezetet az I. kerület szívében
  • Támogató vezetőséget és jól összeszokott csapatot
  • Korlátlan tea- és kávékészletet a közös konyhánkban
  • Szuper csapatépítő programokat negyedéves-éves szinten
  • Az Egészség-Központokban igénybe vett egészségügyi szolgáltatásokra dolgozói kedvezményt

A jelentkezéseket az eddigi szakmai tapasztalat felsorolását tartalmazó, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk az info@emot.hu e-mail címen.

Munkaidő és helyszín:

  • Irodánk az Ostrom utca 31-ben van, a Széna tértől 1 percre gyalog.
  • A munkaidő 8 órás.

Visszalépés az előző oldalra...